Главная

Категории:

ДомЗдоровьеЗоологияИнформатикаИскусствоИскусствоКомпьютерыКулинарияМаркетингМатематикаМедицинаМенеджментОбразованиеПедагогикаПитомцыПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРазноеРелигияСоциологияСпортСтатистикаТранспортФизикаФилософияФинансыХимияХоббиЭкологияЭкономикаЭлектроника


У чоловіка, віком 60 років, внаслідок парадонтиту випало багато зубів на верхній і нижній щелепах. Що виникне внаслідок цього в організмі?


А. Патологічний стан

В. Патологічний процес.

С. Латентний період.

D. Рецидив хвороби.

Е. Період ремісії.

У хворого, що страждає на карієс, який був ускладнений гострим гнійним запаленням навколозубної тканини (періодонтитом) з підвищенням температури тіла, була за показами зроблена екстракція зуба. Яке з патологічних явищ у даного хворого варто віднести до поняття "патологічний стан"?

А. Відсутність даного зуба

В. Карієс

С. Гарячка

D.Запалення навколозубної тканини

Е. Періодонтит

Хлопчик В., 12 років, повернувшись зі школи, почав скаржитись на головний біль, нудоту, озноб, періодичний біль у м'язах, втрату апетиту, стомлюваність. Для якого періоду хвороби характерні такі симптоми ?

А. Продромального

В. Латентного

С. Інкубаційного

D. Розпалу захворювання

Е. Закінчення хвороби

У чоловіка, 49 років, який 12 років тому хворів на ревматичний міокардит та ендокардит, є недостатність мітрального клапану. Дослідження показали, що запального процесу зараз немає, хвилинний об'єм кровообігу достатній. Якому поняттю загальної нозології відповідає дана умова?

А. Патологічний стан

В. Патологічна реакція.

С. Патологічний процес

D. Типовий патологічний процес

Е. Компенсаторна реакція.

При рентгенологічному обстеженні у хворого на виразкову хворобу виявлений стеноз воротаря. Це порушення є:

А. Патологічним станом

В. Патологічним процесом

С. Хворобою

D. Патологічною реакцією

Е. Рецидивом хвороби

Хворий К., 39 років, протягом останніх 4 років страждає на виразкову хворобу шлунка. Особливо погіршується його стан восени і навесні: виникає біль у епігастрії, печія, нудота, закрепи. Яким нозологічним поняттям можна назвати стан хворого в період між загостреннями хвороби?

А. Патологічний процес

Патологічний стан.

C. Патологічна реакція

D. Компенсаторна реакція.

E. Здоров'я.

У чоловіка, віком 50 років, в результаті травми вибито багато зубів нанижній і верхній щелепі. Що виникає в внаслідок цього?

А. Патологічний стан

В. Латентний період.

С. Рецидив.

D. Ремісія.

Е. Патологічний процес.

Жінка, 55 років, 10 років тому перенесла міокардит з недостатністю мітрального клапану. У даний час скарг немає. Гемодинаміка в межах норми. Якому поняттю загальної нозології відповідають дані умови?

А. Патологічний стан

В. Патологічний процес

С. Типовий патологічний процес

D. Патологічна реакція.

Е. Компенсаторна реакція.

Після лікування виразкової хвороби шлунка при фіброгастроскопії на місці виразки виявлено рубець. До якої патофізіологічної категорії можна віднести дане явище?

А.Патологічний стан

В.Патологічний процес С.Патологічний рефлекс

D.Захисна реакція

Е.Патологічна реакція

При стоматологічному огляді у пацієнта, 37 років, було констатовано відсутність 1 лівого верхнього премоляру. За словами пацієнта, зуб було видалено два роки тому внаслідок парадонтозу. У хворого:

А. Патологічний стан

В. Патологічна реакція

С. Патологічний процес

D. Хронічний процес

Е. Ускладнення

До стоматолога-ортопеда звернувся чоловік, 32 років, якому півроку тому була проведена екстракція зуба. Колір слизової оболонки на місці екстракції не відрізняється від кольору інших ділянок ротової порожнини. Яке це явище?

А. Патологічний стан

В. Патологічна реакція.

С. Патологічний процес.

D. Типовий патологічний процес.

Е. Компенсаторна реакція.

В експерименті на тварині дослідник змоделював асептичне запалення введенням подразнюючого розчину в черевну порожнину. Як в даному випадку можна розглядати поняття хвороби?

А. Як типовий патологічний процес

В. Як хворобу у даного індівідума.

С. Як нозологічну одиницю.

D. Як філософське узагальнення.

Е. Як патологічний стан.

Хворий, 60 років, звернувся до стоматолога. Лікар виявив карієс 3-х зубів. Куди можна віднести дану патологію?

А. Патологічний процес

В. Патологічний стан.

С. Рецидив.

D. Латентний період.

Е. Продромальний період.

Жінка, яка лікувала зуби з приводу карієса через ускладнення погодилася на видалення зуба. Що з патологічних явищ у жінки можна віднести до поняття "патологічний стан"?

А. Відсутність зуба

В. Підвищення температури.

С. Почервоніння.

D .Припухлість

Е. Карієс.

У працівників підприємства по виробленню килимових покриттів відмічені риніт, дерматит, бронхіальна астма. За якою класифікацією ці хвороби можуть бути віднесені до одної групи?

А. Патогенетичною

В. Топографо - анатомічною

С. Екологічною

D. 3a віком

Е. За статтю

В інфекційне відділення поступив хворий із скаргами на біль в правому підребір'і, загальну слабкість, жовтушность шкіри, знебарвлений кал. Об'єктивно: склери і шкіра жовті, t-39°C, печінка збільшена, кал ахолічний. Був поставлений діагноз інфекційного гепатиту. Якій стадії хвороби відповідають описані явища?

А. Розпалу хвороби

В. Інкубаційному періоду

С. Латентному періоду

Б. Продромальному періоду

Е. Видужанню

У чоловіка, якому 2 тижні назад були встановлені коронки зубів, десневі сосочки і слизова оболонка ясенного краю гіперемовані, припухлі, кровоточать. Чим є виявлений у чоловіка гінгівіт?

А. Нозологічна одиниця

В. Типовий патологічний процес.

С. Патологічний стан.

D. Патологічна реакція.

Е. Синдром.

У чоловіка, якому 2 тижні назад були встановлені коронки зубів, десневі сосочки і слизова оболонка ясенного краю гіперемовані, припухлі, кровоточать. Діагностован гінгівіт. Чим є гіперемія при гінгівіті у чоловіка?

А. Симптом

В. Синдром.

С. Нозологічна одиниця.Последнее изменение этой страницы: 2016-06-09

headinsider.info. Все права принадлежат авторам данных материалов.