Главная

Категории:

ДомЗдоровьеЗоологияИнформатикаИскусствоИскусствоКомпьютерыКулинарияМаркетингМатематикаМедицинаМенеджментОбразованиеПедагогикаПитомцыПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРазноеРелигияСоциологияСпортСтатистикаТранспортФизикаФилософияФинансыХимияХоббиЭкологияЭкономикаЭлектроника


Сім’я Дениска вміє і відпочивати. Влітку біля озера чи ставка з вудочками, а взимку – на лижах і санях.


Звичайно, наша сім’я має свої традиції. Насамперед це дні народження. Щороку день Народження святкується по – особливому. Невід’ємною частиною традицій сім’ї є такі свята: день Святого Миколая, Новий рік, день Святого Валентина, 8 Березня, день Матері, свято чоловіків.

 
 
Сім’я Назара Купири

 


Сім’я Назарчика, учня 1 класу, складається з 4 осіб. Тато, Купира Володимир Іванович, на даний момент не працює, за освітою столяр. Мама, Купира Катерина Петрівна, тимчасово не працює, за освітою повар – кондитер. Бабуся, Купира Ольга Іванівна, пенсіонерка, працювала вчителем початкових класів у школі с. Полапи. Назар є єдиною дитиною у сім’ї.

Мама любить випікати різноманітні солодощі і вирощувати вазони. Назар полюбляє грати у футбол.

Відпочиваємо всією родиною на природі, збираємо гриби, ходимо рибалити. Влітку любимо відпочивати на наших озерах.

Всією родиною святкуємо рокові свята, дні народження та дні Ангела.

 
 
Сім’я Юрчика Рачинського

 


 

Сім’я Юрчика, учня 1 класу, складається з 4 осіб. Мама, Рачинська Ольга Володимирівна, працює в ресторані кухарем. Любить готувати їсти, випікати чудові торти, тістечка. Тато, Рачинський Володимир Євгенійович, працює майстром – будівельником. У вільний час дуже любить рибалити, ходити в ліс по гриби. Сестричка Юри, Рачинська Марійка Володимирівна, навчається у 8 класі, їй 14 років. Вона полюбляє малювати, вишивати, плести бісером і виготовляти сувеніри. В майбутньому мріє здобути вищу освіту і отримати хорошу роботу. Вона, як старша сестра, дуже любить Юрчика і доглядає за ним. Сам же Юра енергійний, смішний і допитливий хлопець. Він любить допомагати татові і мамі по господарству.

Наша сім’я дуже любить разом працювати, відпочивати на природі, купатися на озері.

 

 
 
Сім’я Юлії Степанюк

 

 


Сім’я Юлі, учениці 1 класу, складається з 5 осіб.

Тато, Степанюк Сергій Олександрович, не працює. Полюбляє ходити на полювання.

Мама, Степанюк Ангеліна Миколаївна, теж тимчасово не працює.

Братик, Степанюк Олександр Сергійович, учень 4 класу. Він полюбляє грати у футбол.

Сестричка, Степанюк Марія Сергіївна, учениця 2 класу. Дуже любить співати.

Юля пробує співати, малювати, грається в різні ігри.

Ще разом з нами, на одному подвір’ї, проживають бабуся з дідусем та прабабуся. Вони дуже люблять своїх внучат і стараються їм допомагати.

Ми любимо всією сім’єю їздити до лісу на відпочинок. Святкуємо всі свята разом. Особливо релігійні свята. Всі ходимо до церкви.

 
 
Сім’я Катрусі Челядин

 

 


Сім’я Катрусі, учениці 1 класу, складається з 6 осіб.

Бабуся пенсіонерка. Має вже більш як 80 років. Тато, Челядин Анатолій Сергійович, працює в школі с. Полапи завгоспом. Полюбляє ходити на полювання, читає книги, любить бути в курсі державних справ. Мама, Челядин Лариса Миколаївна, працює в школі с. Полапи лаборантом. Найкраще їй вдається господарювати, дбати про всіх членів сім’ї, без цього вона не уявляє свого життя. Адже сім’я – найголовніше. Сестричка, Челядин Тетяна Анатоліївна, учениця 5 класу. Справжня помічниця для мами. Любить вишивати бісером, стрічкою, виготовляти подарунки своїми руками. Сестричка, Челядин Софія Анатоліївна, учениця 4 класу. Полюбляє танцювати, читати. Катруся теж співає і танцює.

Разом з усією сім’єю люблять відпочити на озері, пожарити шашлики на природі.

Кожного року святкують день Перемоги, Пасху, Різдво, дні народження. Найбільшим родинним святом вважають поминальний день – проводи. Адже з’їжджаються всі рідні люди.

 
 
Сім’я Євдокії Лис

 

 


В сім’ї Євдокії, учениці 1 класу, проживає 5 осіб.

Тато, Лис Володимир Петрович, тимчасово не працює, допомагає по господарству. Мама, Лис Тетяна Михайлівна, не працює, господарює разом з татом по господарству. Улюблена справа тата – читати книжки. Мамі подобається в’язати, шити. Сестричка, Лис Софія Володимирівна, учениця6 класу. Дуже добре навчається, дбає про Євдокію. Сестричці, Лис Дарині Володимирівні, лише 4 рочки. Про неї всі дбають і люблять.

У вільний час разом вся сім’я виїжджає на природу, щоб відпочити. Дуже подобається їздити в село до дідуся, там працювати по господарству.

У сімейному дружному колі святкуємо дні народження та релігійні свята.

 
 
Сім’я Павлика Пшави

 


В сім’ї Павла, учня 1 класу, проживає 5 осіб.

Тато, Пшава Віталій Леонідович, прцює міліціонером. Це дуже відповідальна робота. У вільний час тато любить ходити на полювання, переглядати різні телепередачі. Мама, Пшава Людмила Анатоліївна, працює вчителем в школі с. Полапи. У Павлика є сестричка Аня, вона ще зовсім маленька, їй ще не має 1 року. Ще у Павлика є бабуся, Пшава Ганна Оксентіївна, вона пенсіонерка. Допомагає доглядати маленьку внучку.

Мама і Павлик люблять читати, дивитися телепередачі, складати пазли, малювати.

Разом всі збирають гриби, рибалять, відпочивають на озері.

В сім’ї є обов’язковим святкування днів народження. А також всі разом святкують релігійні свята, ходять до церкви.

 
 
Сім’я Юлії Хмеляр

 


Сім’я Юлі, учениці 1 класу, складається з 4 осіб.

Тато, Хмеляр Василь Олександрович, тимчасово не працює. В основному їздить на будівництво. В даний час заготовляє для сім’ї дрова. Мама, Хмеляр Янна Василівна, домогосподарка, доглядає дітей. У Юлі є маленька сестричка Маргаритка. За нею потрібен догляд.

Сім’я полюбляє ходити на відпочинок до лісу. Там дуже весело проводить час: грають різні ігри, беруть із собою м’яч, бігають, веселяться.

Юля дуже полюбляє фотографувати різні предмети.

Кожного року вся родина разом прикрашає ялинку, зустрічає всі свята, а також дні народження.

 
 
Сім’я Віки Чишій

 

 
Последнее изменение этой страницы: 2016-06-09

headinsider.info. Все права принадлежат авторам данных материалов.