Главная

Категории:

ДомЗдоровьеЗоологияИнформатикаИскусствоИскусствоКомпьютерыКулинарияМаркетингМатематикаМедицинаМенеджментОбразованиеПедагогикаПитомцыПрограммированиеПроизводствоПромышленностьПсихологияРазноеРелигияСоциологияСпортСтатистикаТранспортФизикаФилософияФинансыХимияХоббиЭкологияЭкономикаЭлектроника


Повернення невикористаних перевізних документів


У АСК ПП УЗ здійснюється повернення тільки перевізних документів, що були оформлені через дану систему.

Повернення невикористаного перевізного документа для перевезення багажу „на руках“ програмно дозволяється не пізніше 3-х годин з часу відправлення поїзда зі станції, вказаної на перевізному документі.

У разі повернення невикористаного перевізного документа після відправлення поїзда, але не пізніше ніж через 3 години після відправлення, разом з перевізним документом повинен бути повернений проїзний документ, до якого він оформлений.

Повернення перевізних документів для перевезення багажу „на руках“ виконується:

1) у випадку відмови пасажира від здійснення перевезення за власним бажанням;

2) у випадку нездійснення перевезення з вини Залізниці.

Повернення перевізних документів для перевезення багажу „на руках“ у випадку припинення пасажиром поїздки на шляху прямування не передбачено законодавством.

Повернення грошових сум за невикористані перевізні документи відбувається, якщо перевізні документи були оформлені за готівку та повертаються в касах, які підключені до АСК ПП УЗ.

Повернення грошових сум з невикористаних перевізних документів, які були оформлені за безготівковим розрахунком здійснюється у претензійному порядку.

При виконанні операції повернення невикористаних перевізних документів, які були оформлені за кредитовим розрахунком, у системі програмно здійснюється повернення сум на рахунок військового міністерства.

При виконанні операції повернення касир повинен отримати від пасажира невикористаний перевізний документ, перевірити код ІСЦ оформлення перевізного документа. Якщо код ІСЦ оформлення перевізного документа К,документ може бути повернений через систему АСК ПП УЗ.

Для виконання операції повернення невикористаного перевізного документа багаж „на руках“, касиру необхідно у діалоговому вікні “Вибір виду роботи з перевізними документами” підвести курсор під поле ПОВЕРНЕННЯ і натиснути клавішу Enter. Після натиснення клавіші Enter на екран пред'являється діалогове вікно «Введення замовлення на повернення перевізного документа» [Рисунок 13-6].

 

  ПОВЕРНЕННЯ ПЕРЕВIЗНОГО ДОКУМЕНТА V 3.01 вiд 2001-09-17 P 70 R 020     F _____________     I _         F1-Допомога F2-Довiдка F4-решта F3-Вихiд ENTER-Виконати F9-Дубль 15-06-2003 15:04:33 Г 125,37 N 203152

 

 

Рисунок 13-6 - Діалогове вікно “Введення замовлення на повернення перевізного документа”

У верхній частині даного вікна відображається позначення коду операції - Р70 R20.

Для виконання повернення перевізних документів у випадку відмови пасажира від здійснення перевезення за власним бажанням касир повинен у діалоговому вікні “Повернення перевізного документа“ у ключі F зазначити реквізити службового рядка з перевізного документа, що повертається:

1) захисний код перевізного документа (3 знаки);

2) шифр (1 знак) та номер документа в замовленні (1 цифра);

3) номер замовлення в системі (7 знаків);

4) дата оформлення (4 перших знаки).

Ключ Іу цьому випадку не заповнюються.

Для виконання повернення перевізних документів у випадку не здійснення перевезення з вини Залізницікасир повинену ключі F зазначити реквізити службового рядка з перевізного документа, що повертається; у ключі Ізазначити цифру 1(ознаки того, що повернення здійснюється з вини Залізниці).

Якщо реквізити, що зазначаються у ключі F, вказані невірно на екран видається повідомлення ПОМИЛКА КЛЮЧА F.

Якщо перевізний документ, що повертається, вже був повернений, на екран видається повідомлення ВКАЗАНИЙ ДОКУМЕНТ ВЖЕ ПОВЕРНЕНО.

Призначення функціональних клавіш діалогового вікна “Введення замовлення на повернення перевізного документа”:

1) F1ДОПОМОГА
довідка про призначення ключів діалогового вікна;

2) F3ВИХІД
перехід до діалогового вікна „Введення замовлення на повернення перевізного документа”;

Enter - ВИКОНАТИ

відправлення замовлення на повернення перевізного документа до системи. Якщо умови повернення документа виконуються, на екран пред'являється діалогове вікно „Сформований документ повернення перевізного документа” [Рисунок 13-7], [Рисунок 13-8];

4) F4 – РЕШТА

перехід до діалогового вікна „Розрахунок решти”.

5) F9 - ДУБЛЬ

При натисненні функціональної клавіші F9 на екран пред'являється діалогове вікно з документами останнього замовлення (за наявності) з ознакою „дубль”;

У діалоговому вікні „Сформований документ повернення перевізного документа” квитковий касир може натиснути одну з таких клавіш:

1) F4- ДРУК

друк допоміжного документа при поверненні
Для друку допоміжного документа касир повинен вставити в принтер бланк “Допоміжний документ” і натиснути клавішу F4. Після натиснення клавіші F4 перевізний документ вважається поверненим;

F12 - ВІДМОВА

відмова від друку допоміжного документа при поверненні.

Після натиснення клавіші F12 інформація про повернення перевізного документа до системи не заноситься, у діалоговому вікні “Повернення перевізного документа” пред'являється повідомлення Замовлення анульовано, здійснюється перехід до діалогового вікна “Введення замовлення на повернення перевізного документа”.

 

ПОВЕРНЕНО Г-36.39 ГРН. ПОВЕРНЕННЯ БАГ Г №042К D.20.12 Ч.20:30 КИЇВ ПАС Ю-З - МОСКВА КИВ МСК Я 000007 Ф8И Б1 0063102 121202 1141 К88К89 Г-36.39ГРН.=ПР.ПЛ.33.84+ПДВ 2.55     F4-ДРУК F12-ВIДМОВА 12-12-2002 11:41:29

 

 

Рисунок 13-7 - Діалогове вікно “Сформований документ при поверненні перевізного документа”

У системі передбачена можливість друку дубля документа „Повернення перевізного документа”. Дубль документа може бути отриманий безпосередньо після друку оригіналу документа „Повернення перевізного документа” при натисненні на клавішу F9 – остання відповідь. Друку дубля відбувається при натисненні на клавішу F4–друк.

Документ „Повернення перевізного документа” касир скріпляє з поверненим перевізним документом та по закінченні зміни передає разом зі звітом до ЦОП.

 

ПОВЕРНЕНО В-4.79 ГРН. ПОВЕРНЕННЯ З ВИНИ ЗАЛIЗНИЦI БАГ В №081К D.20.12 Ч.18:10 КИЇВ ПАС П-З - ЛЬВIВ ЛЬВ ЯЯ 000038 МГ3 Б1 0063124 181202 1404 К88К89 В-4.79ГРН.=ПР.ПЛ.3.99+ПДВ 0.80         F4-ДРУК F12-ВIДМОВА 18-12-2002 14:04:33

 

 

Рисунок 13-8 - Діалогове вікно “Сформований документ при поверненні
у разі нездійснення перевезення з вини Залізниці”Последнее изменение этой страницы: 2016-06-09

headinsider.info. Все права принадлежат авторам данных материалов.